Poleć nas Znajomym 
                     
       [ O Firmie ]

 »

Czytaj więcej

PROFESJONALIZM

Aktuariusze z wieloletnim doświadczeniem

Biuro Aktuarialne Attuario zostało założone przez licencjonowanych Aktuariuszy, członków rzeczywistych Polskiego Stowarzyszenia Aktuariuszy i jest w czołówce polskich Biur Aktuarialnych.
Profesjonalizm Attuario to kilka tysięcy Raportów aktuarialnych sporządzonych dla naszych zadowolonych klientów.

Czytaj więcej

CENA

Najwyższa jakość w atrakcyjnej cenie
 
 

Nasza Firma wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów prowadzi elastyczna politykę cenową. Stworzyliśmy specjalne programy rabatowe dostosowując nasza ofertę cenową do Państwa oczekiwań.

Czytaj więcej

SZYBKOŚĆ

Usługa Ekspresowa – 1 dzień!

W trosce o cenny czas naszych Klientów opracowaliśmy  szybką, nieskomplikowaną i przyjazną dla Państwa procedurę procesu wyceny rezerw na świadczenia pracownicze.

Czytaj więcej

DBAŁOŚĆ O KLIENTA

Dedykowany Doradca Klienta

Po podjęciu współpracy z Attuario w zakresie niniejszej oferty, opiekę nad procesem realizacji zamówienia przejmie wyznaczony dla Państwa Doradca, który będzie czuwał nad sprawną, fachową oraz terminową realizacją usługi wyceny rezerw na świadczenia pracownicze.

 

 

 

       [ Aktuariusz - Baza Wiedzy / Aktuariusz ]

 » Egzamin Aktuarialny

 

Aby uzyskać licencję aktuariusza konieczne jest zdanie egzaminów aktuarialnych oraz posiadanie doświadczenia zawodowego w dziedzinie ubezpieczeń. Egzamin Aktuarialny organizowany jest co najmniej 2 razy w roku kalendarzowym przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, składa się z czterech części, każda z innego działu. Egzamin obejmuje następujące bloki tematyczne:

 

– Matematyka finansowa,

– Matematyka ubezpieczeń na życie,

– Matematyka pozostałych ubezpieczeń osobowych i majątkowych,

– Prawdopodobieństwo i statystyka.

 

Warunkiem przystąpienia do egzaminu jest zgłoszenie w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego pisemnego wniosku o przystąpienie do egzaminu oraz wniesienie opłaty. Podczas danej sesji egzaminacyjnej możliwe jest przystąpienie do egzaminu tylko z wybranych bloków tematycznych. Każda część egzaminu składa się z 10 pytań, ocenianych według następującej skali:

 

- dobra odpowiedź: 3 punkty,

- brak odpowiedzi: 0 punktów.

- błędna odpowiedź: -2 punkty,

 

Warunkiem zaliczenia egzaminu jest uzyskanie 13 punktów z jednej części. Należy jednak pamiętać, że czas na zdanie egzaminów jest ograniczony, zaliczenie wszystkich działów nie może trwać dłużej niż 2 lata.

ATTUARIO - Aktuariusz
Biuro Aktuarialne

phone506_ 441 107
22 371 66 96

email

www.tel: www.attuario.tel


Aktuariusze Fair Play 2011

NAPISZ DO NAS
Oddzwaniamy natychmiast!

* wypełnij wszystkie pola formularza

Zaufali nam:

aktuariusz